Family beach v Hurghadě

Ahoj cestovatelé! Dnes jsem strávila krásné ráno na Family beach v Hurghadě, jednom z mých oblíbených míst k relaxaci. Ráda se s vámi podělím o svůj zážitek a proč tuto pláž tak miluji.

Vstupné pro dospělou osobu je 50 egyptských liber na celý den, což je skvělá cena za to, co tato pláž nabízí. Je zde spousta lehátek, židlí, stolečků a slunečníků, které jsou k dispozici pro všechny návštěvníky. Pláž je vybavena také sprchami a toaletami.

Když jsem kolem deváté hodiny dorazila, bylo na pláži jen pár lidí. Měla jsem skoro celý prostor pro sebe, což bylo naprosto úžasné. Rozložila jsem si ručník na lehátko a rozhodla se dát si něco k pití. Bylo otevřeno jen jedno malé občerstvení, kde jsem si objednala kávu a vodu. Stálo mě to 25 egyptských liber.

Okolo jedenácté hodiny se pláž začala pomalu zaplňovat lidmi. Většinu návštěvníků tvořili místní obyvatelé, což přidává na autentické atmosféře tohoto místa. Bylo tam i několik rodin s dětmi, ale i tak byla pláž velmi klidná. Nikdo nikoho neobtěžoval, všichni si užívali svůj den u moře.

Family beach je pro mě místem, kam se ráda vracím. Je to skvělé místo k odpočinku a užívání si krásného počasí. Pláž se nachází v blízkosti centra Hurghady, takže je snadno dostupná.

Pokud nejste úplně nároční, určitě si tuto pláž užijete. Nezapomínejme, že jsme v Egyptě, a proto je důležité přijmout místní atmosféru a jednoduchost s otevřenou myslí. Doufám, že si svůj čas na této pláži užijete stejně jako já a že vám moje tipy pomohou naplánovat vaši návštěvu.

Blanka Svobodová
  • Dobrodružství v Hurghadě

    Stáhněte si a přečtěte příběh, který vás zavede za hranice běžného turismu a odhalí skrytá tajemství.

  • Nejnovější články
  • Kategorie