MŮJ PŘÍBĚH

Jmenuji se Blanka, jsem učitelka s vášní pro cestování. Díky mé profesi mám dostatek volna na to, abych mohla objevovat svět. Ráda se na svých cestách setkávám s lidmi a naslouchám jejich příběhům. Dokážu se vcítit do jejich životních osudů a zachytit ty nejautentičtější momenty. Cestování mi přináší nesmírnou radost a naplňuje mě energií, kterou pak předávám dál ve svých e-knihách.

Předtím, než jsem dosáhla této svobody v cestování, byl můj život poněkud jiný. Byla jsem plně zaneprázdněná svou prací a každodenními povinnostmi, což mi bránilo ve splnění mého snu o cestování. Když jsem se rozhodla změnit svůj život, začala jsem létat s cestovními kancelářemi. To mi poskytlo první náhled do světa, ale stále mi něco chybělo.

Postupem času jsem získala odvahu a sebevědomí na to, abych začala cestovat sama. Tento krok mě osvobodil a otevřel mi dveře k nezávislosti. Nyní si plně užívám každou cestu a naplno prožívám veškeré okamžiky. Moje cesty jsou plné nezapomenutelných zážitků, objevování nových kultur a setkávání se s úžasnými lidmi.

Na základě svých zkušeností jsem se rozhodla vytvořit blog, který pomůže ostatním překonat podobné výzvy, jaké jsem zažila já. Můj záměr je sdílet příběhy lidí, především žen, které objevily krásu Egypta. Naslouchám jejich životním příběhům  a zachycuji je ve svých e-knihách, které vyprávějí o odvaze, síle a proměně.

Můj blog je místem, kde najdete inspirativní vyprávění o skutečných životech a zážitcích. Pokud budete chtít se mnou sdílet váš příběh, ozvěte se mi na knihy@blankasvobodova.com. Těším se na vás. Společně můžeme objevovat krásu lidských osudů.