Proč jsem se rozhodla psát blog?

Každý máme svůj příběh. Mým příběhem je cesta z nadměrné váhy ke zdravému životnímu stylu. Má cesta není spojená s hladem po jídle, ale s hladem po poznání a touhou po změně cestou osobního rozvoje. Psaní blogu se pro mě stalo nástrojem, pomocí kterého můžu předat své zkušenosti, nápady a inspiraci ostatním. Chci podpořit všechny, kteří si, stejně jako já, přejí prožít pozitivní změny ve svém životě. Chci ukázat, že i když cesta nemusí být vždy snadná, je možné dosáhnout svých cílů a snů. Sdílím zde také své dobrodružství, zážitky a postřehy z cest po Egyptě, který mě okouzlil svou historií, kulturou a krajinou.

Přechod na zdravou stravu

Dříve jsem bojovala s nadváhou, která ovlivňovala celý můj život. Nechtěla jsem chodit mezi lidi. Všechno se změnilo, když jsem si zlomila nohu. V tu chvíli jsem si uvědomila, jak je důležité mít zdravé tělo a jak mé stravovací návyky měly na mé zdraví negativní vliv. Začala jsem pomalu upravovat své stravovací návyky. Byl to náročný proces, ale každý krok vedl k lepšímu zdraví a štíhlejšímu tělu.

Cestování a osobní rozvoj

Můj blog není jen o zdravé stravě. Může Vám pomoci také v cestě k osobnímu rozvoji, pro zdokonalování sebe sama a pro dosažení svých snů. Protože miluji Egypt, tak zde předávám i své zkušenosti z cest. Egypt je země, která mě od malička fascinovala svou rozmanitostí a krásou. Většinu času cestuji sama, což mi dává svobodu. Už se nebojím. Egyptské cesty mě naučily hodně o odvaze, samostatnosti a respektu k odlišným kulturám a tradicím. Přes blog sdílím své zkušenosti, fotografie a tipy pro ty, kdo by také chtěli poznat tuto úchvatnou zemi.

Závěrem chci říct

Přes svůj blog se podělím o svou cestu k lepšímu já, o mé dobrodružství v báječném Egyptě a o radost z osobního rozvoje. Věřím, že mohu inspirovat a motivovat ostatní, aby také objevili své vlastní cesty a dosáhli svých snů a cílů.

Děkuji za Vaši podporu a těším se na sdílení dalších příběhů a dobrodružství s Vámi!

Blanka Svobodová je učitelkou na základní škole, která se konečně vymanila z kolotoče diet a zhubla. Cítí se plná nové energie a začala si plnit své sny. Její pravidelné cesty do Egypta jsou pro ní zdrojem inspirace a odpočinku. Teď je jejím cílem podělit se o své zkušenosti a inspirovat ostatní k naplněnému životu. Můj příběh si přečtěte zde >>
  • Dobrodružství v Hurghadě

    Stáhněte si a přečtěte příběh, který vás zavede za hranice běžného turismu a odhalí skrytá tajemství.

  • Nejnovější články
  • Kategorie